Kurumsal

Kurumsal

Gümrük Müşavirleri ve Gümrük Müşavir Yardımcılarından müteşekkil Cem’an 25 kişilik tecrübeli kadromuzla, gümrük işlemlerinizin takip ve sonuçlandırılması hususunda firmalarınıza hizmet vermeyi arzu etmekteyiz.

Müşavirlik şirketimiz aynı zamanda; kaçakçılık, vergi cezaları ve Gümrük Mevzuatı alanlarında gerekli olan her türlü yazışmalar ve işlerin takibi ve de Mahkemeye intikal etmiş adli dosyalarla alakalı olarak BİLİRKİŞİLİK hizmeti de veren bir kuruluştur.

Özellikle uzmanlık alanımız elektronik olup, başta ATMACA HOLDİNG, PROFİLO, MEGATEK, UZUN KİMYEVİ, ÜNSAL YAPI, EFOR ELEKTRONİK ve diğer elektronik firmalarının gümrük işlemleri bizzat tarafımızca yapılmaktadır.

Vesaikin firmamıza teslimini takiben, işlemlerin en kısa sürede tamamlanarak eşyanın firmanıza teslim edileceğinden emin olmanızı isteriz.

Tarafınızca da çok iyi bilinmektedir ki; son zamanlarda TSETSE:‘ye tabi eşyalarda gerek evrak eksikliğinde, gerekse işaretleme ve eşya ile ilgili en ufak bir sorunda hemen olumsuzluk verilmektedir. Bundan dolayı özellikle DTSDTS: ve CECE:‘ye tabi eşyalar bizzat tarafımızca profesyonel olarak takip edilip, yani eşya öncelikle tarafımızca kontrol edilip, eksiklik var ise gerekli tedbirler alınarak en kısa zamanda neticelendirileceğinin bilinmesini isteriz.